Zapraszamy na IMSE

inline

16. i 17. września w Krakowie, w hali EXPO, będzie miała miejsce Integrated Multimedia Systems Event 2015 – wystawa sprzętów multimedialnych zaprojektowanych dla instytucji kultury i dla celów edukacyjnych. Podczas wystawy odbędą się konferencje i spotkania z wybitnymi ekspertami z obu dziedzin. Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych ma przyjemność być partnerem edukacyjnym wydarzenia oraz jednym z organizatorów konferencji. W ramach IMSE przedstawimy trzecie spotkanie z cyklu „Dziedzictwo w cyfrze”.

Konferencja 17.września jest dedykowana pracownikom instytucji kultury, w szczególności muzealnikom. Poruszane kwestie będą dotyczyć potencjału i praktycznych zastosowań multimediów w działalności kulturalnej. Goście dyskusji panelowej rozwieją m.in. wątpliwości dotyczące tego, jak przygotować ekspozycję multimedialną? Jak wykorzystać multimedia do promocji instytucji? Jaka jest rola multimediów w edukacji?

O wyzwaniach, jakie łączą się z wdrażaniem multimediów w instytucjach kultury opowiedzą praktycy: administratorzy multimediów i IT, kierownicy wdrożeń. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób inne placówki kulturalne w Polsce – te największe i te mniejsze – wykorzystują multimedia w swoich działaniach. Z kolei producenci sprzętu przedstawią możliwości oferowane przez nowoczesne rozwiązania technologiczne. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najświeższą ofertą rynkową.

Szczegółowe informacje, w tym aktualizowany na bieżąco program, można znaleźć na stronie internetowej: http://imsevent.pl/strefa-edukacyjna/. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.

Do zobaczenia!